You are here

Yeni Telefonum

S-Y kullanıcısının resmi
Submitted by S-Y on Cum, 06/18/2010 - 12:30

Arkadaşlar uzun süredir cep telefonu almayı düşünüyordum , daha doğrusu cep telefonumu değiştirmeyi düşünüyordum ve sonunda aldım. Aslında pek araştırma yapmadım bana kalsa mpx tarzında bişe alırdım ama ailem benden önce davranıp hediye olarak Nokia 6303 almışlar , ilk başlarda biraz değişik bir telefon geldi ama sonrada alıştım ve sevmeye başladım. Her ne kadar sis uzantılı dosyaları almasada işimi fazlasıyla görüyor. Mesela video ve resim kalitesi harika, çözünürlükler çok iyi. Eğer mpx serisinden alsaydım en fazla 1.2 mp lik bir telefon alabilirdim ama şuanki telefonum 3.2 mp ve gayet kullanışlı.

Şuan internette dolaşıp , program tema felan ne varsa atıyorum. Sis uzantılı olsaydı birde 3G olsaydı süper olurdu ama sorun değil. Şuanlık işimi fazlasıyla görüyor. Uzanti türü olarak sadece jar kabul ediyormuş o yüzden program tabanı biraz kısıtla vede 3G olmadığından görüntülü konuşma olanağı yok. Bunlar dışında diğer telefonlardan bir farkı yok. Şuanlık facebook ve google a rahatlıkla girebiliyorum. Zaten facebook bildiğiniz üzere tüm Turkcell hatlarda ücretsiz o yüzden aralıksız internette dolaşıyorum J .

Telefonun fiyatına gelecek olursak 290 TL imiş , size pahalı gelebilir ama bence gayet uygun çünkü hafıza kartından tutun , data kablosuna kadar , cd sinden tutun kulaklığına kadar her şeyi yanında vermişler. Üstelik sıfır ve garanti süreside bulunmakta. Telefon kılıfı felanda var. Yani verilenleri şöyle sıralıyayım sarj,kılıf,telefon,1 gb hafıza kartı,orijinal kulaklık,ekran koruyucu. İyiki almışlar bana kalsaydı mpx serisi alırdım. Nedendir bilmiyorum ama bu telefonla tanışmadan önce oldum olası Nokia dan nefret ederim . Çünkü hep klasik telefonlar yapıyormuş gibime geliyordu , meğerse yapmıyormuş :)

Neyse arkadaşlar hayırlı olsun dilekleriniz için teşekkürler , müsadenizle ben yeni telefonumun keyfini çıkarayım :) :)

Kategori:

Bunu Görmüş müydün?: Manga ve Robot kız