You are here

Yedek Parça :)

adige kullanıcısının resmi
Submitted by adige on Cts, 04/12/2008 - 17:35

Babam hasta...Teşekkür ederim (!)
Teşekkürün sebebi geçmiş olsunlar için:)
Hastalığı biraz komik bi hastalık..Tabi acı veriyor ama yinede hastalığın oluşum sebebi insana vay be dedirtiyor.
Tıp dilinde böyle bi hastalık yok ama koyulan teşhis hemen hemen bu açıklamayı yaptırıyor insana
" Bilgisayar Mouse'una Çift Tıklamaya Bağlı Sinirsel Boyun Fıtığı " :)
Babam boşuna demiyor şu bilgisayarı hiç sevmiyorum diye ve yine derki herzaman keşke bilgisayarın başında kafam yorulacağına, vücudu yoracak bir iş yapsam..
Teşhis iki hafta önce konuldu.Ameliyat denildi.
Ama 2 hafta geçmesine rağmen babam hala ağrılarıyla boğuşuyor.Sebebide Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi.
Babamın ameliyatında kullanılacak bir parça eksik olduğu için ihale bekleniyor o parçanın alınması için.Babam bir gece hastanede kaldı neler yaşamış neler yaw.Haline şükrediyor.Çünkü ondan daha kötü durumda olan insanlar varmış.Yine aynı parça bekleme olayı yüzünden boynu ve beli kırık iki hasta var..Onların durumu daha acil.İnsan sağlığı bu kadar ucuz olmamalı bence.
Resmen araba parçası bekliyor gibiyiz.
98 model şahin parçası gelecek sanki.töbe töbe :)

Kategori:

Yorumlar

:) Geçmiş olsun abi , bende de yakında "space tuşuna basmaya bağlı beyinde oluşan boşluk" hastalığı baş gösterebilir..Ben birde antika bişeyim parçam da pahalıdır.Tofaşın gözünü seveyim , kuş türü falan ama ucuz kereta :) Neyse tekrardan geçmiş olsun...

hehe :) senin hastalığın ismide güzelmiş be abi :) :)
senin gibi adamın harbiden parçası zor bulunur abi :) senden bir tane daha gelmez bu aleme :) Onun için sen kendine kip bak :) sıhıııı tut kendini :)

hadi goruşurukkk :) :) :)

angelart28 kullanıcısının resmi

selam arkadaşlar ben de yeni üye oldum bu siteye ula ne manyaq bişeymiş helal olsun:) bende de spaice resimlerine yorum yazma hastalığından ötürü oluşan diyalektik beyne oksijen gitmemesi gibi bi sorunum var spaiceden millete yorum yoluyla laf atıyorum bi gün kaportayı çizdircem ama neyse:):):)h.s (keşaplı)

BUYUK GECMIS OLSUN. BENIMDE BABAM SIVAS NUMUNEDE BEL FITIGINDAN AMELIYAT OLDU AGRILAR GECTI FAKAT AYAGININ BIRI AKSIYOR HASTANENINMI BABAMINMI SUCU BILMIYORUM AMA SAGLIK DENINCE BIZIM DEVLETIMIZ ACELESI YOK DIYOR...
BENIMDE BILGISAYAR BASINDA OTURMAKTAN SAG ELIM BUZ TUTUYOR BAZEN KESIN KANGREN (BOYLE MI YAZILIYORDU NEYSE SIZ ANLADINIZ :D ) OLURUM YAKINDA :sad

bana da çok oluyo o yav...hissetmiyorum bile bazen sağ elimi..

Allah acil şifalar versin..

Rocka Rolla kullanıcısının resmi

Göz kuruması, sağ elin sol ayasının kemiği sürekli ağrır.Sürekli aynı pozisyonda oturmaktan kulunç kalkar,uyuşukluk başlar,ergonomik olmayan kulaklığın kulağımda bıraktığı izler ve ağrı.
Kış girişinde sol gözüm seğiriyordu sürekli ama allah'tan kurtuldum. Çok fena şeyler bilgisayar yüzünden oluşan hastalıklar. Sanal hastalıklara hiç dokunmuyorum bile. Allah herkese acil şifalar versin.

Sayfalar