You are here

Yüzyılın en sıcak yılı

S-Y kullanıcısının resmi
Submitted by S-Y on Salı, 06/15/2010 - 17:07

Sıcaklık,mevsim sıcaklığı,yüksek sıcaklık,güneş,bunaltıcı sıcaklık

Farkındayım başlık biraz saçma oldu gibi ama rahassızlığıma verin artık :) Onca yıldır Kocaelide yaşıyorum hiç bu kadar bunalmamıştım üstelik daha Haziran ayındayız. Anlaşılan bu yaz epey bir bunalıcaz , o bir yana daha okullar başlamadan önce iş bulmanın hayalindeydik , hatta buldukda ama yaz böyle bunaltıcı geçmeye devam ederse bizim iş yattı demektir. Gerçi çalışacağım yer , hava gücüyle çalıştığı için içerisi bayağı bir serin oluyor ama hep içerde olurmuyuz orası tartışılır. Aslında paraya felan ihtiyacım yok tek derdim yaz tatilini arkadaşlarla birlikte geçirmek. Yoksa geçen yaz olduğu gibi evde sıkıntıdan patlarım. Arkadaşlar belki size tuaf gelebilir ama geçen yaz elimi tek bir işe dahi atmadım , yani ne bir işin ucundan tuttum nede birşeyle uğraştım. Tüm gün pc başında geçiyordu , nerdeyse tüm arkadaşlarım en iyi tatili benim yaşadığımı söylüyolardı ama benim için tam tersiydi , resmen eve hapsolmuş gibi hissediyordum. Arkadaşlarım genelde ağır işlerde çalıştığı için benim evde yatmam onlara çok eğlenceli birşey olarak geliyordu , ama ben evde yatmaktaysa onları gibi yorucu bir yerde çalışmayı tercih ederim. :)

Neyse konumuza dönelim biz :) Bugun saat 8 de evde çıktım ve anca şimdi eve gelebildim , hayatımın en yorucu günüydüm desem yeri olur heralde.  Sıcak bir yandan ayak ağrıları bir yandan sinekler bir yandan , insan delirecek gibi oluyor.  Üstelik hiç bir şey yapmadan boş boş beklemekte cabası. Nerden baksanız bugün 4 km yol yürümüşümdür. Evden okula gittim , dosyaları unuttuğum için tekrar okuldan eve geldim. Evden arkadaşın evine gittim ordan da tekrar yürüyerek eve geldim , üstelik aç ve susuz bir şekilde. Şuan baş ağrısından kıvranıyorum özelliklede bilgisayarın monitörüne bakmak başımı çatlatıyor adeta. 

Baş ağrısı felan bunlar geçici şeylerde şu sıcaklık resmen öldürüyor insanı. Uzmanlar yüzyılın en sıcak ayları bu yıl yaşanacak dediğinde umarsamıyoduk şimdide ufak bir esintiye muhtaç durumdayız :)

Şimdi müsadenizle derin bir uyku çekmeye düşünüyorum , bugünkü koşturmadan sonra bunu hak ettim diye düşünüyorum :) Şimdi yatarsam gece yatamıyacam bu çok iyi biliyorum ama başka türlüde başım ağrısı geçmiyecek en iyisi bir ağrı kesici alıp yatmak. :) 

Kategori:

Bunu Görmüş müydün?: İlişkinin Böylesi