You are here

widget günlüğü

20. Yüzyılın En Önemli Sanatçılarından Marcel Broodthaers'ın Sergisi Akbank Sanat'ta!

widget kullanıcısının resmi
Submitted by widget on Per, 10/23/2014 - 09:44

Belçikalı şair, heykeltraş, film yapımcısı ve sanatçı Marcel Broodthaers’ın işlerinin sergilendiği  Sözcükler, Nesneler, Kavramlar sergisi Akbank Sanat’ta açıldı. 

Kategori:

Şehirlere Özel Soru Cevap Sitesi: Soru Şehri

widget kullanıcısının resmi
Submitted by widget on Salı, 06/17/2014 - 09:44

İnternette onlarca soru cevap sitesi olsa da içlerinde kaliteli ve sadece çöp içeriklerin olmadığı çok az site var. Soru Şehri sitesi de onlardan birisi. İçeriği gerçekten dolu. Yaşadığınız şehir hakkında soru sorup cevap alabiliyorsunuz. Ayrıca bildiğiniz şehirler hakkında sorulmuş sorulara cevap vererek de puanlar kazanıp, sitede şehrin şöhreti olabiliyorsunuz.

Soru Şehri'nde hemen hemen her soruya cevap veriliyor birileri tarafından. Bu özelliğiyle de diğer soru sorup cevap alınan sitelerden ayrılıyor.

Kategori:

Sevdiklerinize Doğum Günü Hürriyet'i Verin

widget kullanıcısının resmi
Submitted by widget on Salı, 10/04/2011 - 14:51
Hürriyet Gazetesi'nden okurlarına doğum günü, sevgililer günü, yıl dönümü ve diğer tüm özel günler için unutamayacakları bir hediye fırsatı!
 
Doğduğunuz gün Türkiye'de ve dünyada neler olduğunu hiç merak ettiniz mi?
 

Kategori:

Alo! Facebook'tan Arıyorum…

widget kullanıcısının resmi
Submitted by widget on Salı, 08/23/2011 - 15:30
Dünyada ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Rocco ve Turkcell, Facebook’ta cep telefonu üzerinden iletişimi başlattı. Rocco Sıkısakız için Turkcell altyapısı ile hazırlanan “Facebook’tan cep telefonu ile arama yapma servisi”ne sadece telefon numaranızı vererek dahil olabiliyorsunuz. Linke tıklayıp http://www.facebook.com/roccoloji kaydınızı tamamladıktan sonra uygulamaya kayıt olan herkesle Rocco’nun hediye ettiği 30 dakikayı kullanarak konuşabiliyorsunuz. Nasıl mı? İşte videosu...

Kategori:

Kaliteli ama ucuza giyinmenin ipuçları

widget kullanıcısının resmi
Submitted by widget on Cts, 06/05/2010 - 12:57

Yemek içmek kadar giyinmek de çok önemli. Özellikle kadınlar için giyim alışverişi vazgeçilmez unsurlardan biri. Ancak giyim eşyasına verilen para da az değil. Her konuda olduğu gibi giyim eşyası alırken de zamansız ve doğru yerlerden yapılmayan alışverişler, tüketicilerin bütçesini sarsıyor. Bu makalede de ucuz alışveriş yapmanın yollarını anlatacağız. Hem kaliteli hem de ucuz giyinmek istiyorsanız, aşağıdaki satırlara göz atın:

Kadın Askerler

widget kullanıcısının resmi
Submitted by widget on Cts, 11/21/2009 - 11:05

Bu konu çok eski yıllardan beri konuşulur durur. Hatta bir zamanlar Erkin Koray, "Kızları da alın askere" diye bir şarkı bile yapmıştı.

Dünyada ise pek çok orduda sayıları az da olsa kadın askerler görev yapıyor. Örneğin Rus kadın askerler:

Kategori:

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: Farklı Bir Tekerleme Konsepti
Subscribe to RSS - widget günlüğü