You are here

Uykum Var Ama Param Az

blues kullanıcısının resmi
Submitted by blues on Paz, 04/06/2008 - 23:40

Yine gecenin bir yarısı oldu saat ama ben hala uyumadım.Bir sor , neden? Çünkü daha çok yazıp daha çok para kazanmalıyım.Sabah normal işim var ama bu daha eğlenceli , keşke tek işim kendi sitelerim ile ilgilenmek olsa.Bu arada kontör yarışması devam ediyor ama kimsenin kontöre ihtiyacı yok galiba yazı yazan pek yok bu sıralarda.Bugün çağatay ve gülnur ile tanıştım.Güzel insanlar.Yeni arkadaşlar edindiğim için mutlu oldum.

Saçmalayacak yer arıyorum.Aslında saçmalamak değil benim istediğim , zincirleme anlamsız cümleler kurmak.Okuyanı apıştırmak.Günlüğümü bulup okurlar diye korkmadan günlük tutmak da güzel birşey.Ulu orta yazmak falan.Neyse uyku bastırdı iyi geceler 5nk.Tatlı rüyalar :)

Etiket:

Kategori:

Yorumlar

ee sabahın köründe kalkmak çok zor . ama ne yapalım ekmek parası.Çocuklar evde yemek bekliyor. :)))))) .Çalışmazsak giysi, ayakkabı, makyaj malzemesi alamayız. Buda iğrenç bir hayat demek.

angelart28 kullanıcısının resmi

evet bu konuya dikkat çekiyorum veeee çektim ben ne varsa yazıyorum valla 5nk'da biri görür korkusu da yoq ne hikmetse ulu orta döküldük valla :D :kafasalla

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: 50.000 Kişilik Yeni Sınır Birliği