You are here

Tsubasa Galatasaray'da

Jack kullanıcısının resmi
Submitted by Jack on Cts, 08/06/2011 - 15:26

Galatasaray'ın forvet oyuncusu olarak transfer ettiği Tsubasa, sarı-kırmızılı taraftarların kendisine gösterdiği ilgiden çok memnun kaldığını ve burada sergileyeceği performansın kendisine kişisel başarılar katacağını açıkladı.

Transferi açıklandıktan sonra Galatasaray'ın Almanya'da sürdürdüğü kampa katılan Tsubasa, Galatasaray Tv'ye açıklamalarda bulundu.

Tsubasa, transferinden önce Galatasaray'ın eski oyuncularından İnamoto ile görüştüğünü ve Japon oyuncudan sarı-kırmızılı ekiple ilgili olumlu referans aldığını belirtti. Galatasaray ailesine katıldığım için çok mutlu olduğunu dile getiren Tsubasa, ''Galatasaray, buraya gelmeden önce de tanıdığım bildiğim bir takımdı''.dedi. Ancak takımda Sabri ile çalışmaktan hoşnut olmayacağını dile getiren Tsubasa, stadda toplam 100 adet futbol topunun olması gerektiğini Sabri'nin her vurduğu topun gözden kaybolacağı için maçların iptal olmamasının sağlanmasını dile getirdi.

5nk Spor

Kategori:

Yorumlar

Tsubasa'dan olumlu referans alan Takibana kardeşler de önümüzdeki sezon Galatasaray'a gelmek için göz kırpmışlar :)

Hashasin kullanıcısının resmi

kaleci sorununu çözmek için Wakabayashi Genzo ile görüşmeler başlamış. Forvette Hyuga ile temas halindeyiz ama Tsubasa ne zamandan beri forvet oyuncusu onu anlamadım... Adamın yeri ofansif orta saha :D

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: ZAMANIN RUHU TERK EDİVER DÜNYAYI