You are here

Tehdit ! Da das, das, das, da das.... (Haberlerde olur ya, korkutucu bir ses)

coplux kullanıcısının resmi
Submitted by coplux on Salı, 03/18/2008 - 09:04

Geçen gün (dün) masumane bir yazı giriyorum bıloooma, bir baktım yönetim yanıma aktı. Tabii ben saygıda kusur etmedim. Önümü ilikledim, yerimi verdim oturdu vs vs.

Ve diyaloğumuz başladı...

-Ne sıklıkla giriyorsun 5'e.
-Her fırsatta yönetimim.
-Ne bu puanın zırt nokta 3.
-İş güç, sadece girip takip edebiliyorum, etkin olamıyorum.
-Bana bak, sen çok dikbaşlısın, yazılarında falan yönetim istifa diyorsun. Seni bannarım.
-!?!..

Evet, direk, 1nci ağızdan böyle bir tehdit aldım, "sen yakında banlanırsın" dediler bana, banlanmam halinde kimlerin neden olduğunu bileceksiniz. Emin Çölaşan gibi hissediyorum kendimi, kovulabilirim halkım beni unutma :)

Ha bide yeni bi kedi aldım, o da çok şeker. Gidişim suskun olmuştu ama dönüşüm muhteşem oldu. Yaslı gittim şen geld.. (Grup Bitamin)

Kategori:

Yorumlar

Vay arkadaş yahu senin içinde yönetim kelimesi geçmeyen bir yazın olmayacak mı? Bu davranışlarla bir yere varamazsın , taş devrinde mi yaşıyoruz , halk biliyor neyin ne olduğunu.Biz ki millet istediğini yazsın , muhabbet sohbet olsun diye burayı açtık , üstüne birde yarışma yaptık kontör dağıttık , hala isyankar davranışlar var ise bu kişisel bir problemden öteye gidemez. Aynası iştir kişinini lafa bakılmaz efendiii :) Yazarsın güzel bir yazı millet seni takdir eder , böyle fasa fisoyla olmaz bu işler :)

Yönetim, yönetim oldu bittiye mi getirdin. Nerede kontör dağıttın daha bitmemiş yarışmayı bitmiş, yapmış gibi gösteriyon !?!? :)


(: YÖNETİM İSTİFA :)


msite & mblog
kouelif kullanıcısının resmi

arkadaşlar günaydın öncelikle
Copluxu çoktandır sitede göremiyordum . İşler yoğun heralde. Copluxcum senin bu yönetimle alıp veremediğin nedir ? gerçekten senden başka kimsenin bir sorunu yok :) İşin şakası tabi bunlar.Kendinize ii bakın.

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: okumak