You are here

Tatil nasıl gidiyor ?

RoLL kullanıcısının resmi
Submitted by RoLL on Çar, 06/30/2010 - 18:27

 

Efendim, öncelikle tatilim hiçte güzel geçmiyor. Hani insanı insan yapan duygular vardır. Aşk gibi. Belki ondandır yada asosyal olmanın getirdiği yalnızlıktan.

Kitap okuyup, dizi ve film izleyip tatil güzel geçseydi... 

Neyse. Önceki yazımda belirttiğim gibi artık Türk dizileri izlemiyorum. Kendimce artık daha güzel diziler çekilene kadar protesto ediyorum. Bir zamanlar bunu Türk filmleri içinde yapıyordum. Ama artık cebimden Türk filmleri için çıkan 50 TL'nin lafını bile etmiyorum. Türk sineması artık Dünya'ya örnek olmaya ve özgün projeler çıkartmaya başladı. Bundan sevinç ve gurur duyuyorum.

 

Sonra zamanlarda haberlerde laptopu kucağına alıp müzik dinlediği için elektrik akımına kapılan kızı gördükten sonra laptopu kucağa almayı bıraktım. Masanın üstünde püfür püfür kullanıyorum. Hem böyle devam etseydi, kesin kesin kısır olurdum . :)

THE OC'nin 1. sezonunu bitirdim. 2. sezonu yarıladım gibi. THE OC bittikten sonra THE Pacific ondan sonra da THE OZ'yi izlemeyi planlıyorum. Supernatural'da gelen tavsiyeler arasında eğer İMDB TOP 250'yi izlemezsem onuda izleyebilirim. Benden şimdilik haberler böyle; anlayacağınız monoton hayatım tüm heyecanlığıyla devam ediyor. Süper bir tatil süper (!). Esen kalın...

Kategori:

Bunu Görmüş müydün?: Fight Club Hakkında