You are here

Tık Tık Bir Önerim Var

kouelif kullanıcısının resmi
Submitted by kouelif on Per, 03/20/2008 - 08:35

Arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi bir önerim var. 29 yada 30 Mart tarihinde hep yapmak istediğimiz ama bir türlü gerçekleştiremediğimiz organizayonumuzu gerçekleştirelim diyorum. Yani bowling ve gitar olayımızı. Fatih bize gitar çalar, güzel bir gün olur diye düşünüyorum. Herkesin yanıtını bekliyorum. Lütfen herkes kendine en uygun günü buraya yazsın ve birgün belirleyelim. Çok meşgul adamlarsınız , biliyorum hiç boş vaktiniz yok ama birgün için birkaç saat ayırın lütfen :)).

Kategori:

Yorumlar

mantar, yapsak sanki gelcen. 32 Mart'mış, kırmızı karmış:) daha saçması olmadı herhalde bu saçma dünyada. yapmamamız için bir engel mi var, senin gelmememen için engel olmadığı gibi.

hmm.. ya benim önceden yapılmış tiyatro planım vardı arkadaşlar.. valla biletler de alındı yoksa gelirdim.. ama herkese uygunsa siz yapın, ben 2.organizasyona katılırım.. artık bu olayları Hüseyin'in de liderliğinde bir plan programa baglıyacaz :) size iyi eglenceler.. gorusmek uzere.. ;)

coplux niye yapamıyacağımızı düşünüyorsun alt tarafı kartal da 2,3 saat birlikte geçiricez ayrıca bu teklifi niye üstüne almadın anlamış değilim davetlilerin içinde sende varsın. Pazar günü seni de bekliyoruz. Arkadaşlar ilerki günlerde saati ve yeri tam olarak belirleyelim. Zati artık bundan sonra yapmak şart oldu.

Su_Kurbagasi kullanıcısının resmi

yıllar önce fatih çalar biz söylerdik..
hey gidi günler :D:D hatırlıyonmu lem fatih o günleri :D

chiculata kullanıcısının resmi

yok kurbaa o anlar fatihin hafızasından silinmiş o berbat sesleri hatırlamak istemediğinden ahahahah :D:D:D

yok yok hatırlıyorum :) Ya arka sıralarda yada atölyenin ortasında olurduk. Vayy be ne günlerdi valla :) Birde Türker hoca vardı fizikçi , o da bizimle söylerdi derste merste :D :D

kouelif kullanıcısının resmi

yes xinberg e katılıyorum, chiculata hanım pazar günü geliyormusunuz ? Birkaç saat ya. Vallahi bir daha zor toplanırız . yakında yaz da geliyor. Ver elini deniz, güneş , sahiller :))

chiculata kullanıcısının resmi

cumartesi günü yatıya misafirlerim geliyo son anda olan bişi bu yoksa elifle konuşup anlaşmıştık öle açıyorum demişti hatta konuyu.. ertesi gün öğlen anca giderler bizimkilerde beni dışarı salarmı bilmiyorum zor ihtimal gibi :( böle bir aksilik geldi başıma halledebilirsem gelicem bu hafta için yoksa kalıo walla :(

kouelif kullanıcısının resmi

sağlık olsun diyelim gelmeni isterdim. Seni görmek istiyordum. Yinede aklında bulunsun pazar günü uygun olursan ararsın. Öpüldün ..

Bu Pazar yatış olacak malesef arkadaşlar. Ama gelecek hafta Pazar'a mazaret kabul etmiyoruz. Neden mi chi son dakka golüyle yıktı kaleleri :) öncesinde zaten defans oyuncumuz, yönetimin vazgeçilmezi bli'de satış haberiyle kalelerimizi sallandırmıştı. kou'la bi ben kaldık. bizde mecbur ekibi bekleyeceğiz. Haftaya mazaret kabul etmiyoruz. randevu defterlerinizi ona göre düzenleyin :)

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: Kalın Kafa