You are here

Sen

aurora kullanıcısının resmi
Submitted by aurora on Cts, 09/06/2008 - 19:16

Canım yanıyor dedin, suçluluk duydum ve tabii ki beraberinde de hüzün. Yapacak birşey kalmamıştı, benim bilmediğimi mi sanıyordun? Benim canımın yanmadığını mı düşünüyordun? Bu konuda hiç kafa yormadığımı mı? Hala tek önem veren kişinin kendin olduğunu mu sanıyordun?
Bu kadar zorlanmamın sebebi de senin hakkında sadece iyi düşünmemden herhalde. Seni düşününce aklıma sadece iyi şeyler geliyor, ne kadar mutlu olduğum..Şimdi ise en çok eksikliğini çektiğim şey yaşam enerjim ve içten gülümsemelerim.
Ben de yüzüme bir maske çekme konusunda yeterince başarılıyım sanırım ki insanlar oldukça güçlü olduğumu söylüyorlar. Ama bilmiyorlar ki bunları yazarken yanağında iki damla gözyaşı bulan da benim, yatmadan önce ağlamamak için kendini tutan da. Sevmiyorum bu halimi, kendime hiç yakıştıramıyorum. Dışarıdan olaylara fikir vermek çok kolay. Bir arkadaşım bunları hissediyor olsaydı vereceğim cevaplar hazırdı ama şimdi diyecek şey bulamıyorum.
Bir iki gün birşey hissetmeyince herşey bitti, atlatıyorum diyorum ama bir bakıyorum ki hiçbir şey değişmemiş, olduğum yerde sayıklıyorum. Umursamazlaşıyorum, insanları tersliyorum..Beğenmiyorum kendimi böyle..Okullar açılsın istiyorum, kafam dağılır biraz diye.
Özlüyorum seni, kokunu, herşeyini. Geri almak istiyorum zamanı. Kızıyorum kendime neden o anın kıymetini bilmedin diye. Doyamadım sana, yokluğun bana gerçekten acı çektiriyor. Biz başından pes ettik sevgilim, aşkımızı feda ettik kedere. Keşke yanımda otursan şu an, hiçbir şey yapmana gerek yok, sadece izlesem seni, yüzümde bir gülümseme oluşsa, eskiden olduğu gibi içten. Sarılsan bana, dünyayı unutsam, zamanı unutsam, tutkuyla bağlansam sana..
Hiç üzmem seni demiştin, hiç kırmam seni demiştin, istediğin herşeyi yaparım demiştin. Tek istediğim geri gelmen, şehirlerin bizi ayırmasına izin vermemen...
Gözlerimi kapıyorum, derin bir nefes alıyorum, anıları beynime çivilemiş olarak sandalyeden kalkıyorum, uyumaya çalışıyorum...
Çok özledim seni, hala çok seviyorum seni...

Kategori:

Yorumlar

hayattaki herşey alışkanlıktır.Evde oturmayı sevmen,annen,baban,sevgilin,hepsi.Doğduğunda sana gerçek anneni/babanı değilde başkalarını gösterip bunlar senin annen,baban deselerdi , sen onlara alışacaktın.Ama onlar senin gerçek annen baban değiller.
Hayat birgün sana bir insan gösterdi , bu sevgilin dedi , sen ona alıştın, ama şimdi yok.Zaman içinde yeni birisi gelicek ve sen şimdiki gibi düşünmeyeceksin.Çünkü sen sadece alıştın ve alışkanlıklar zamanla değişebilir...

bodysuha kullanıcısının resmi

O alışkanlığa hayat deniliyor işte klavyeden çıktığı kadar kolay değil.Psikopat yazar chuck palahniuk'ın yazdığı:), başrollerinde brad pitt ve edwart northonun oynadığı "fıght club" adlı filimde şöyle bir replik vardı beynime kazınan:"sahip olduğunuz herşey birgün size sahip olur". Belkide böyle bir durumdur.Yaşanan aşkların,duyguların hiçmi popüler kültürle,yozlaşmışlıkla alakası yok? Neyse inançlı insana yakışan en güzel temenni "ALLAH kavuştursun yada umarım unuttursun" :)

bodysuha kullanıcısının resmi

Fatih olum bu arada türkçeyi düzgün kullanmaya çalışıyorum. Dikkatini çekmiştir belki :)

metafiziki teselli lafların hayatımda bir yer tuttuğunu söyleyemeyeceğim=)
unutmakla da ilgili, bu bezdirici ruh halinden çıkıyım yeter bana...
neyse ne..ben de bu durumdan faydalanıp yazacağımı hiç düşünmediğim şeyler ortaya koyuyorum=)

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: Kağıttan Transformers