You are here

Sarhoşum yormayın beni ....

yomadafaka kullanıcısının resmi
Submitted by yomadafaka on Cum, 07/16/2010 - 01:10

 

Çok sarhoşum . Bir şey farkettim ki  insan sarhoşken daha bi kendi gibi. Babam hep derdi  bi adama kız vereceksen adam sarhoşken karar verceksin . Demek ki varmış bi hikmeti. Şu anda yazacaklarımın hepsini sarhoşluğuma veriyorum. Tum suç içtiğim ruhsuz  ama ruhumu aydınlatan yada beni kandıran bu merette.  Sonradan yarattığım tüm karizmamı bozacak sözler söylemeyin çok kırılır çok üzülürüm.

Ne kadar yalan hayatımız ne kadar düzenbaz  ne kadar yavşak insanızki her şeyi bir başkasının üzerine atıyoruz. Yalan ve adi olan aslında benim,  bunu sizde biliyorsunuz.  Ama suçu hayata atınca bi hoş ,kendime atınca bi yavşak oluyorum. Aslında umrumda değil sizin düşündükleriniz diye bağırmak geliyor içinden ama yapamıyorum . Hala önemsiyorum sizin benim hakkımda söylediklerinizi , düşündüklerinizi , konuştuklarınızı ve inanın bu beni tiksindiriyor , sizden tiksiniyorum kendimden nefret ediyorum .Herkes benim gibi olsun istiyorum . Bildiğin mal ama kimse mal oldugmu bilmesin yada bilsin ama yüzüme vurmasın istiyorum. Bu beni için için kemiriyor. İnsanların iki yüzlülüğü diyerek şekil yapmanın manası yok. Benim iki yüzlülüğüm o kadar derinki kurtulamıyorum  size atıyorum günahlarımı . Sadece sevdiğime karşı dürüstüm kendime olmadığım kadar. O benim gibi acı çekmesin istiyorum . Acı çekiyorum  dediysem salya sümük ağlıyorum  şekil  bi yanı yok yani . Yazıyorum bunları hoş gelebilir ama sokakta görseniz  dilenci niyetine para bile vermezsiniz bana  biliyorum . Belki sevdiğime  karşı bile bazı yanlışlarim olabilir ama kendime yaptığım yavşaklık kadar değersiz acınası değil. Sık sık tekrarlamamın manası varmı bilmiyorum ama sarhoşum çok sallamayın beni  rica ediyorum. Ben kendimde bile değilim.  Dahi anlamındaki de yi bile ayıracak durumda değilim zaten çokta  s.klediğim yok açıkcası. Ha bide hala nokta koyuyorum müstehçen yerlere siz anlarsınız diye. Aslında sizi mi mal yerine koyuyorum yoksa kendimi bilemiyorum. Tüm boktanlıklarımı tüm yavşaklıklarımı biri yüzüme vursun istiyorum taki intihara meğilli bi adamın çatıya çıkıp iki ağlayıp sonrada polis ve alkışlar eşliğinde gerisin geri aşşağı inmesi kadar acınası bi hal alana kadar.

Bunu sizlere paylaşırmıyım yayınlarmıyım hımm  ... kimi kandırıyorum tabi ki yayınlarım sizin yazacağını z ağğaa çok güzel aynı ben gibi kelamlar benim götümü kaldırmaktan öteye geçemiyor ve ihtiyacım olan boşluğu dolduruyor ,  bende sakin durgun ağırbaşlı bi o. Çocuğu gibi teşekkür ediyorum tevecühünüz diyorum . Dikkat ediyorum hala nokta koyuyorum müstehçen yerler  orospu çocuğu demek zor geliyor bana utanıyorum.

Küçüklüğüm aklıma geliyor inceden saf temiz bi o kadar beyaz melek gibi. Kendimi bile kandirmaktan acizim ne beyazı  ne meleği lan salak . Küçükken yediğim dayakları toplasanız Gazze ye demokrasi gelirdi inanın. O kadar ezilesi bi durum bu. Şimdi siz bana acırsınızda  . Siz kendinize acıyın benden farkınız yok şu hayatta tek farkımız şu an ben alkol doluyum siz olmayan kendinizsiniz . Haha şimdide size atıyorum suçu ne güzel. İsterseniz içelim hep beraber oyle tartışalım bu durumu . Neyse daha yazardım ama ben bile üşenirim bunları okumaya.

Sizi kıracak bi şey söylediysem affola  .Tamamen sarhoşluğuma verin . Yarın unutursunuz inşallah bende unutur , yok ben yazmadım diye  inkar edersem   nolur inanın yormayın beni lütfen .

Selametle kalın.

Kategori:

Yorumlar

Bu nezaket sarhoş nezaketi mi yoksa doğal haliniz mi bayım (:

ayrıca utanılacak bir şey yok orospu çocuğunun eş anlamlısı yine orospu çocuğudur bunu destekler çok söz var.Bkz.(derdini anlatmayan derman bulamaz).Ve anlatmanın tek yolunu uygulamışsın .

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: Uzay Lahmacunu