You are here

Rakılara meze yapıyoruz hayatı.

yomadafaka kullanıcısının resmi
Submitted by yomadafaka on Paz, 04/03/2011 - 02:53

        Ne kadar anlamsız yaşarsak o kadar önemsiyoruz herşeyi. Hatta dünya bizim için yaratılmış gibi hissediyoruz sanki arkamızda görmediğimiz her yer bir sahne gibi yalan, dünya benim için dönüyor sanan ey zavallı. ne kadar basit yaratıklarız aslında farkında değiliz. Kıçı kırık mikroplara telef oluyoruz . O bizim için dönen dünya ihanet ediyor bize satışın en büyüğünü yiyoruz . Hep bir yol çizmeye çalışırken yarılamış oluyoruz aslında o yolu sonrası iş işten geçmiş oluyor . Kutsal S.S. kanunları işliyor o vakit geri çeviremiyoruz . En büyük avuntumuz yapamadıklarımıza , keşkelerle zehirliyoruz bünyeyi . O çok değer verdiğimiz önemsediğimiz hayatı rakılara meze yapıyoruz .

       Her şey çok güzel olucak diyor Mazhar amca . İyi olan her şey ya gelecek zaman kipinde ya geçmiş zamanda kıymetini bilemediklerimizin arasında heder oluyor. Şimdiki zamanın değerini bilemiyoruz. İnsanlığın laneti bu olsa gerek. Birbirimize en büyük kazığımız bu haberimiz yok .

Etiket:

Kategori:

Yorumlar

Geleceğe kaygılanarak, geçmişin anılarıyla yaşamak. Evet, dediğin gibi insanların çoğunun üzerindeki lanet şimdiki zamanın değerini bilememek. Milan Kundera demiş ki "Korkunun kaynağı gelecekte yatar. Kim gelecekten kurtulmuşsa, korkacak hiç bir şeyi yoktur." Belki de geleceği çok takmamak lazım, değil mi?

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: Başıma gelen bir olay!