You are here

Lida Kullananlar

bilgiç kullanıcısının resmi
Submitted by bilgiç on Cts, 12/19/2009 - 11:46

Lida kullananların sayısı her geçen gün artmaktadır. İnsanların günümüzde aşırı kilo almasının ve hareketsiz kalmasının nedeniyle aşırı kilolu bir görüme büründüler. Aşırı kilolu olmak elbette güzelliği geri plana itmektedir. Bayanlar açısından bakılacak olursa bu durum oldukça kötüdür. Çünkü bayanlar da beğenilme duygusu oldukça gelişmiştir. Bu nedenle form da bir görünüm her zaman favoridir.

Form da bir görünüme kavuşmak oldukça zor olduğunu belirtmek isteriz. Özellikle zayıflamanın daha da zorlaşması bu durumu kötüleştirmektedir. Geçmişte teknoloji gelişmemişti ve insanlar daha çok çalışıyorlardı. Enerji harcamayan vücutlar zamanla yağlandı ve normal kilo seviyesinin 3 katına çıktı. Hareketsiz kalmaya alışan insanlar birden enerji harcamakta zorluk çekmektedir.

Bilim adamları insanların daha hızlı zayıflayabilmeleri ve form da bir vücuda kavuşabilmeleri için zayıflama kapsülleri üretti. Bu zayıflama kapsüllerinden biri ve en çok kullanılanı lida'dır. Lida zayıflama kapsülü ile siz de istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Lida kullanmaya başlamadan önce kesinlikle bir diyetisyene başvurmanızı öneririz. Çünkü lida kullananların bazıları yaptıkları hatalardan dolayı çeşitli sağlık sorunları yaşamıştır.

Lida kullanırken kesinlikle diyet yapmanız önerilmez. Eğer hem lida kullanıp hem de diyet yaparsanız çeşitli sağlık problemi yaşayabilmeniz mümkündür. Lidanın üretim amacı da insanları diyet yaptırmadan zayıflatmaktır. Lidanın özelliğinden bahsetmek gerekirse lida kullandığınız zaman aşırı yemek tüketme ihtiyacınız yok olacaktır. Aynı zaman da örneğin göbek ve kalçalarınız da toplanan yağlar parçalanacaktır. Bu da sizin daha hızlı kilo vermenizi sağlayacaktır. Aynı zaman da günlük sadece egzersizler yapabilirsiniz. Egzersiz yaparak parçalanan yağları eritebilirsiniz. Lida kullanırken dengeli beslenmelisiniz. Ayrıca yağlı yiyecekler yerine sebzeli yiyecekleri tercih edebilirsiniz. Çünkü sebzeli yiyeceklerin kalori miktarı oldukça az miktardadır. Sebzeler ve meyveler hem kalorisiz hem de protein deposudur.

Lida yurtdışın da üretilmektedir. Uzakdoğu da ve Çindeki dağların eteklerin de bulunan ormanlardaki şifalı bitkiler özenle biraraya getirilmektedir. Bu bitkilerin kesinlikle bir yan etkisi bulunmuyor. Çünkü yaklaşık 500 yıldır bu bitkiler hastalıklar da şifa için kullanılıyor. Ayrıca bitkilere her hangi bir kimyasal madde katkısı yapılmıyor. Bu da lida'nın ne kadar güvenli olduğunu ortaya koyuyor.

Yorumlar

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri Hakkında