You are here

kouelif günlüğü

Cimbom Şampiyon

kouelif kullanıcısının resmi
Submitted by kouelif on Pzt, 05/12/2008 - 13:23

Merhaba arkadaşlar

Öncelikle hepinizi çok özledim.
Uzun bir aradan sonra 5nk ya yazıyorum. Neyse asıl konumuza gelelim. Yeni şirketimde hergün futbol konuşuluyor. Futbol hakkında hiçbir bilgisi olmayan ben bir sürü şey öğrendim. Ve şaka maka maç sonuçlarını takip ediyorum :). Herneyse asıl söylemek istediğim şey Galatasarayı tebrik ediyoruz. Cimbom şampiyon oldu, fenerlilerde gıcık oldu hehe.

Kategori:

Tık Tık Bir Önerim Var

kouelif kullanıcısının resmi
Submitted by kouelif on Per, 03/20/2008 - 08:35

Arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi bir önerim var. 29 yada 30 Mart tarihinde hep yapmak istediğimiz ama bir türlü gerçekleştiremediğimiz organizayonumuzu gerçekleştirelim diyorum. Yani bowling ve gitar olayımızı. Fatih bize gitar çalar, güzel bir gün olur diye düşünüyorum. Herkesin yanıtını bekliyorum. Lütfen herkes kendine en uygun günü buraya yazsın ve birgün belirleyelim. Çok meşgul adamlarsınız , biliyorum hiç boş vaktiniz yok ama birgün için birkaç saat ayırın lütfen :)).

Kategori:

Özlemm

kouelif kullanıcısının resmi
Submitted by kouelif on Per, 03/13/2008 - 12:58

Arkadaşlar sizi çok özledim. Sadece bunu yazmak istedim. Kafede sabahları oturup sohbet etmemizi, bluesun anılarını dinleyip gülmeyi. Yemeklerdeki sohbetler. Birilerine taktığımız isimler dedikoduları...
Öle işte.

Kategori:

Etiket:

Kan Grupları

kouelif kullanıcısının resmi
Submitted by kouelif on Per, 03/06/2008 - 20:19

Bu seferki yazım farklı bir konu hakkında . Kan grupları. Malum evrak hazırlıkları içerisindeyim, bu nedenle kan grubumu bilmeyen ben, test yaptırdım. Ve şoke oldum B rh negatif çıktım. Ya ben nasıl negatif oldum ya. Annem , babam, kardeşlerim hepsi pozitif. İnternette küçük bir araştırma sonucu bulduklarımı sizinle paylaşayım.

Dünyadaki insanların %85 i rh pozitif, %15 i rh negatif . Negatif grupta olanların kanında D proteini yok. Onlar için tamamen yabancı bir madde. ve de türkiyedeki kan gruplarının dağılımı :

Anneler Yemez Oğlummm.

kouelif kullanıcısının resmi
Submitted by kouelif on Per, 03/06/2008 - 12:56

Mehmet ile Handan öğrenci olup, aynı evi paylaşmaktadırlar.
Bir gün Handan ve Mehmet, Mehmet'in annesini yemeğe davet ederler.
Mehmet'in annesi akşam yemeği süresince Handan'ı uzun uzun süzer ve aslında
Handan'ın çok alımlı ve güzel bir kız olduğunu, acaba aralarında ev arkadaşlığından
daha ileri bir boyutta bir ilişkinin mevcut olup,olmadığını merak eder.
Aklını okumuşcasına Mehmet annesine der ki: Ne düşündüğünü biliyorum ama emin ol
ki sadece ev arkadaşıyız, ötesi yok.
Akşam yemeğinden sonra Mehmetin annesi evine döner.

Kategori:

Etiket:

İşten ayrılmanın verdiği Hüzün

kouelif kullanıcısının resmi
Submitted by kouelif on Pzt, 03/03/2008 - 16:31

Ya insan işten ayrılınca bir garip oluyomuş. Belkide ilk defa işten ayrıldığım için böle hissediyorum. Yeni bulduğun işin şimdiki işinden çok daha iyi olduğunu bilsende , ayrıldığın işinde çok fazla sorun yaşasanda; insanda istemeden bir hüzün oluşuyor. Bide yeni gitceğin yerde nelerle karşılaşacağını düşünüyorsun sürekli. Böle işte içimden geldi yazayım dedim.

Kategori:

Etiket:

Robot Eş yapıyorlar

kouelif kullanıcısının resmi
Submitted by kouelif on Salı, 02/12/2008 - 15:28

Bugün okuduğum bir habere göre japonlar robot kadın yapıyorlarmış. Fiziksel olarak kusursuz olacaklarmış ve erkeğin her istediğini yerine getireceklermiş. Yüklenen programla yemek bile yapıcaklarmış. Bu robotlarla evlenilebilmesini sağlayan yasa da olacakmış.

Ya nedir bu ya , bu çalışmaya kesinlikle karşı olduğumu buradan belirtmek istiyorum bence hemen durdurulmalı. Bilim başka işler için kullanılsın kardeşim. Zaten kızlar evde kalıyor bide rakip olarak robot çıktı.

Kategori:

Etiket:

Kahve Falına nasıl bakılır

kouelif kullanıcısının resmi
Submitted by kouelif on Paz, 02/10/2008 - 23:34

Haftasonu kahve falıma baktım. (Daha doğrusu bakmaya çalıştım). Attım kafadan bişeyler ama tabağımda kocaman yunus balığı çıktı. Kısmetmiş hadi hayırlısı diyorum. Bunun üzerine internetten kahve falına nasıl bakılacağına dair araştırma yaptım. Bunun da bir yolu varmış yahu ben rastgele bakıp sallamıştım. Neyse buraya da yazayım dedim. Eminim sizde çok merak ediyosunuzdur.

Etiket:

Ömer Hoca 125 000 ytl kazandı

kouelif kullanıcısının resmi
Submitted by kouelif on Çar, 01/30/2008 - 13:41

Dün akşam var mısın yok musun adlı yarışma programında 2,5 aylık bekleyişinden sonra Ömer hoca yarışmaya hak kazandı. Oraya çıkan herkes yeni bir ev, araba yada iş hayali kurarken o lösemi hastası oğlunu tedavi ettirmek için yarıştı. Yarışmayı izlerken aslında sırf sağlıklı olduğumuz için ne kadar şanslı olduğumuzu anladım. İşteki problemler, aile sorunları sevgilimizle olan kavgalar yüzünden ne kadar çok problemimiz var diye düşünürken aslında sadece yaşamak için uğraşan insanlar var.

Kategori:

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: Tık Tık Bir Önerim Var
Subscribe to RSS - kouelif günlüğü