You are here

Gülay Özdem Hakkında

widget kullanıcısının resmi
Submitted by widget on Cum, 07/03/2009 - 08:33

Her zaman bilgi verici yazılar yazacak değilim birazda içimi dökeyimç Olay ntv gece haberlerini izlerken vuku buldu. Boş boş zaping yaparken ekrana öyle birşey geldiki aklıma zarar,dünya durdu,zaman durdu. Karıncaya can veren Rabbim,yumurtaya can veren Rabbim'in nasıl bir hikmetidir bu. O insansa yer kürede yaşayanlar insanmı,o melekse niye kanatları yok arkadaş. O gözleri,o saçları,o endamı,insana yaşama sevinci veren o bakışları... En kral rubayici bile betimleyemez o bakışları, o gözleri. Sabahtan akşama kadar yazsam ne kadarını anlatabilirim muamma.

Bir suru keske dememe sepepbiyet verdi bir sürü,keşke aynı mahallede otursaydık,keşke aynı okulda okusaydık...Çok sık kullandıgım bir tabir vardır böyle bir manitam olsun bilmem ne kadar borcum olsun,onun güzelliğine gözlerine bakışlarına endamına bir fiyat veremiyorum. Böyle bir güzellik için değil roma,paris,istanbul gezegeni yakarım :)

Nedir ne değildir yaşı kaç nereli ne yapar ne eder gibi sorulara cevap bulayım dedim,anasını sattığımın googlena hayatın anlamı yazdıgın zaman bile bir sey cıkıyor Gülay ÖZDEM yazdığım zaman hiç bir sey cıkmadı. Lanet olsun böyle google :) Hayatımda 4 tane böyle göz gördüm,ikisi gülay özdemde ikisi baska bir melekte. Belki birgün kendi adını yazar google'a bu yazıyı okur tebessüm eder,bir not bırakır.

Yorumlar

baba_prof kullanıcısının resmi

arkadaşım zoruna gitmesin ama ben gülay özdemle tanışma fırsatı buldum. senin tarifin benim onunla konuşurken hissettiklerim yanında, körlerin fili tarif etmesine benziyor yani devede kulak bile değil. sen onu birde gece elbisesiyle (abiye) gör :-)

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: Köyler Neden İyidir?