You are here

Karneleri Aldık

S-Y kullanıcısının resmi
Submitted by S-Y on Cts, 06/19/2010 - 10:59

Arkadaşlar dün karneleri aldık Allah’a şükür zayıfımız yok :) Tüm hocaların uzun uğraşlarına rağmen zayıf getirmeden , teşekkür belgesi alarak sınıfı geçtim. Üstelik 80,27 lik bir ortalamayla. Bu seneyine böyle kapattık bakalım seneye ne yapıcaz. Yalnız ÖSS heycanı şimdiden sardı onu söyleyeyim. Kaldı önümüzde 1 yıl , bu yüzden lise 3 e çok iyi hazırlanmam lazım. Heleki bu yaz tatilini çok iyi değerlendirmem lazım , çünkü genelde son güne sıkıştırıyoruz çalışmalarımızı buda verimli çalışmamıza engel oluyor.

Seneye bilgisayarı toplayıp tüm dikkatimi derslere vermeyi düşünüyorum. Sonuçta ÖSS yi bi kere kazanamadık mı telafisi yok , ömrümüzden hiç yok yere 1 yıl gidecek. O yüzden napıp edip eksiklerimi tamamlamam şart. Şuan tatile yeni girdiğimiz için birkaç hafta dinlenmek istiyorum. Sonra da yavaş yavaş başlarım tekrara , soru çözmelere , ders çalışmalara felan.

Karneye gelecek olursak; Notlar gayet iyi Cografya,fizik ve seçmeli fizik dersleri haricindeki tüm dersler 4-5. Sadece yukarda bahsettiğim dersler 3 geldi. Mesela coğrafya not ortalamalarım 72,2 geliyordu ancak hoca sözlüme zayıf verip 3’e düşürmüş. Ama istediklerini yapsınlar , hiçbir zaman bir hocadan not dilenmem. Hakkımı yediyse haram olsun diyorum başkada bir şey demiyorum.

Okul bitti şimdi tatil planlarını yapmaya başladım. Yarında onlara hafifden değinicem. Görüşmek üzere…

Kategori:

Bunu Görmüş müydün?: Yeni Yarışma - Giydir Bakalım :)