You are here

Kaliteli ama ucuza giyinmenin ipuçları

widget kullanıcısının resmi
Submitted by widget on Cts, 06/05/2010 - 12:57

Yemek içmek kadar giyinmek de çok önemli. Özellikle kadınlar için giyim alışverişi vazgeçilmez unsurlardan biri. Ancak giyim eşyasına verilen para da az değil. Her konuda olduğu gibi giyim eşyası alırken de zamansız ve doğru yerlerden yapılmayan alışverişler, tüketicilerin bütçesini sarsıyor. Bu makalede de ucuz alışveriş yapmanın yollarını anlatacağız. Hem kaliteli hem de ucuz giyinmek istiyorsanız, aşağıdaki satırlara göz atın:

Giyim kuşam konusunda iyi bir alışveriş yapmak istiyorsanız, sezon sonu indirimlerini bekleyin. Sezon sonu indirimleri genellikle şubat, mayıs, ağustos ve kasım aylarında gerçekleşiyor. Kışın giyeceklerinizi yazın, yazın giyeceklerinizi ise kışın almaya çalışın. Böylece istediğiniz elbiseye neredeyse yarı fiyatını ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Ucuz alışverişin bir başka yolu da kampanyalar. “Şu kadar al, şu kadar öde” kampanyalarıyla bir ürün için harcayacağınız parayla 2 hatta 3 parça ürüne sahip olabilirsiniz. Bir de seri sonu ve az defolu mallar var. Bunları da son derece ucuza almanız mümkün. Bu tip ürünleri de outlet türü mağazalarda bulabilirsiniz. Uygun koşullarda alışveriş yapmak istiyorsanız, büyük alışveriş merkezlerinde kredi kartı kullanmak yerine, nakit paranızı cebinize koyarak küçük mağazalara veya pasajlara gidin. Bu tip yerlerde işyeri sahibiyle pazarlık yapma şansınız da olacak ve ürünü daha da ucuza alabileceksiniz.

Yorumlar

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: Kreatin Hakkında Bilgi