You are here

Kalın Kafa

kanshave kullanıcısının resmi
Submitted by kanshave on Pzt, 02/07/2011 - 19:50

Bir kıza aşık olursunuz. Ama öyle böyle değil kör kütük. 3 kez reddedilir, ama yine vazgeçmezsiniz. Size arkadaş olmak istediğini söyler. Klasik gelir, klişe gelir ama öyledir. O size aşık olamaz. Uğraşır çabalar lakin beceremez. Ve sizin eliniz kolunuz bağlı, öylece kendinizi izlersiniz. Hayatınızın her noktasını ona bağlarsınız. hareketlerinizi ve sonuçlarınıza ona göre ölçütlersiniz. Ne yaparsanız nasıl tepki vereceğini, nasıl söylerseniz ona çekici olabileceğinizi... Her şeyi hesaplarsınız hemde tüm her şeyi. Tabi doğru mu değil mi onu uzun bir süre anlarsınız. Gün gelir devran döner o kalın kafanız bir şeyleri anlamaya başlar. Olmayacaktır. Olamayacaktır.  Ne siz ona göresinizdir nede o size. 

Benim kafam burada bahsedilenden 3-5 kat daha kalındır. Anlamayacaktır. Unutmayacaktır. Unutamayacaktır. çok depresif bi yazı gibi geldi :) en güzeli burda noktalansın daha fazla uzamasın...

Etiket:

Kategori:

Yorumlar

Chocolate kullanıcısının resmi

Aşık olmaya çabalamakla bir yere gelinmez, boşa ümit ederek yaşanmaz.

Bir kıza aşık olursun tamam, kız seni reddettiğinde senin bunu anlaman gerekir zaten, kız seni bir kere reddediyosa ikincisinde kabul etse bile mutlu olabileceğin en fazla 1 haftadır.

İnsan çok aşık olduğu birisini hayatına başka biri girmeden unutamaz genelde, onu unutturabilecek biri olmalı ki unutsun.

Bazende kim gelirse gelsin onun yerini tutamaz, her zaman kalbindedir. Sen o gelicek diye beklerken o aslında başkasının kollarındadır bazen.

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: Kalp Krizleri