You are here

Kızları Çözdüm

S-Y kullanıcısının resmi
Submitted by S-Y on Salı, 06/22/2010 - 10:56

Arkadaşlar sanırım kızları çözdüm, nasıl derseniz ? Bilmiyorum ama çözdüm artık neyi yapıp neyi yapmayacağımı , yaptıklarımın onların üzerinde yaratacağı etkiyi çok rahat tespit edebiliyorum. Örneğin bir kızı konuşmalarımla nasıl etkiliyebileceğimi artık daha iyi biliyorum.

Madde 1: Kızlara fazla ilgi göstermiyeceksiniz. Evet arkadaşlar aynen duyduğunuz gibi kızlara fazla yüz verirseniz , sizi tamamen ellerinde görüp sıkılacaklar. Yani kıza tamamen onun ellerinde olmadığınızı ispatlayın böylece içlerinde sizi kaybetme korkusu doğacak ve sizi bir an olsun bırakmayacak , yaptıklarına da daha fazla dikkat edecek. Kısacası mantık şu eğer çok fazla ilgi gösterirseniz bunalırlar ve size hak ettiğiniz karşılığı göstermezler. Bu çocuk zaten benim peşimde ne yaparsam yapayım peşimde olmaya devam eder diyip üzerinize düşmeyecektir. Ama kaybetme duygusu yaratmayı başarırsanız sizi elde etmek için sürekli üzerinize titreyecektir.

Madde 2: Sert çıkmasını bilin Mesela bazen çok sinirlenmemize rağmen alınmasın diye kızmadığımız zamanlar olur işte o zamanlar içinizde ne varsa hepsini boşaltın bu kızın kaybetme korkusunu arttıracak ve size daha sıkı bağlanmasını sağlayacaktır. Tabi abartmamak koşuluyla

Madde 3: Çok fazla kıskanmayın Çok fazla kıskanırsanız bunaltırsınız ve artık sizden gizli iş çevirmeye başlar. Yani şöyle düşünün yasaklara karşı bir ilgi oluşur “yasaklar çiğnenmek içindir” mantığıyla hareket etmeye başlar. Erkeklerle konuşmayın dediğinizde , erkeklerle konuşmaya doğru bir yatkınlık doğar ve bu gizli konuşmalara kadar gider. Bu yüzden fazla kıskanmayın , kıskanmalarınızı içinize atın bu onu deli edicektir ve sizi aşırı derecede kıskanıp peşinizden koşmasını sağlıyacaktır.

Madde 4: Hatalarını kendinizi yüceltecek şekilde anlatın Mesela bir hata yaptım ve af mı ettiniz. Bunu yeri geldiğinde belirtin ama duygusal bir şekilde. Sert çıkmayın sadece duygusal bir şekilde ifade edin , bu onu pişman edecek ve sizi karşı kendini borçlu hissedecek.

Bu günlük 4 madde yeterli , bi’ dahakine devamı gelir… :)

Kategori: