You are here

Hasan Doğan Spor Kompleksi Fiyatları

Misafir kullanıcısının resmi
Submitted by Misafir (doğrulanmadı) on Per, 06/25/2009 - 15:11

Kartal'ın tamamlanan eksikliklerinden bir tanesi 'hasan doğan spor kompleksi' dir. Çok cüzi fiyatlar karşısında gençlere uzman eğitimler aracılığıyla spor yapma imkanı sunan bu kompleks yapısı ve sistemi itibariyle modern bir komplekstir. Komplekste 1750 seyirci kapasiteli karşılıklı 2 kapalı tribünü, 2 adet aerobik ve fitness salonu, boks, masa tenisi, güreş, halter, uzak doğu sporları salonu, sporcu eğitim merkezi, kütüphane ve kafeterya, 2 adet revir, her salona ait duş, tuvalet, soyunma ve eğitmen odaları bulunuyor. Tesis aynı zamanda, çok amaçlı toplantı salonlarını da bünyesinde barındırıyor.

Yorumlar

......... kullanıcısının resmi

ben bu spor tesisine yüzmeye gitmek istiyorum tam olarak fiyatı nedir merak ediyorum bilen varsa yazabilirmi şimdiden tşk ederm.

Misafir kullanıcısının resmi

hasan doğan değil tüm yüzme kurslarında ücretsiz kurslar var isterseniz ayda seans başı 70 tl vererek özel ders alıyosunuz ama bence grupça ücretsiz yüzme dersi almanız daha mantıklıdır..

Misafir kullanıcısının resmi

daha önce 50 milyon olan ücret 70 milyon yapıldı. biz çalışmayan bayanların böyle bir imkandan yararlanmaya hakları yok mu? bizim için yardımcı olursanız sevinirim.

gencim kullanıcısının resmi

evet gercekten cok guzel bır tesıs yapıldı ama işi yine ticarete dökmeyı başardılar yurt dısında beledıye genclere destek olsun dıye ucretsız olarak bu tesıslerı acıyor zaten bu kesımdekı ınsanlar okuyo calısıyo uygun oldugu saatlerde ucretlı oluyo bu salonn istanbul beledıyesının gençlerın her zman kullanabılcegı ve spor yapabılecegı bır tesıs olarak planlama yepması gerekır ucretlendırerek ve saatlerı kısıtlayarak bu sekılde hıcbır gence ve spor severe yarar saglayamaz dısardakı ozel spor salonları bıle bazı sporlarda cok daha uygun .

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: Su Altı Avcılığı Hakkında