You are here

haberci günlüğü

İpana Luxe Perfection Beyazlatıcı Diş Macunu yorumlarım

haberci kullanıcısının resmi
Submitted by haberci on Salı, 04/05/2016 - 08:20

Doğru makyaj, dolgun kirpikler, bakımlı bir cilt, hacimli saçlar… En önemlisi de beyaz dişlerle sağlıklı, güzel bir gülümseme! Bu yüzden diş bakımına ve beyaz olmasına oldukça özen gösteriyorum. Sürekli yeni ürünleri deneyimlemeyi de seviyorum. Burada raflarda gözüme çarpan ve Amerika’nın en büyük diş macunu markası olan Crest aslında Procter and Gamble’ın Türkiye’de sunduğu İpana markasıyla tamamen aynı içeriklere sahipmiş. Dünyada ilk defa beyazlatıcı bantları üreten bir marka olduğu için 3 boyutlu Beyazlık ailesi oldukça ilgimi çekti.

Kategori:

Beyaz ve Sağlıklı Dişlere Kavuşmanın En Pratik 5 yolu

haberci kullanıcısının resmi
Submitted by haberci on Paz, 02/28/2016 - 12:52

Bugün hayalinizdeki beyaz ve sağlıklı dişlere en pratik şekilde kavuşma yollarını paylaşacağım. İşte dişlerimi korumamı sağlayan ve rahatça gülümseme nedenim 5 diş temizleme pratiğim :)

Beyaz ve Sağlıklı Dişlere Kavuşmanın En Pratik 5 yolu

Kategori:

Fotokopi Kağıdı Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

haberci kullanıcısının resmi
Submitted by haberci on Cum, 11/20/2015 - 16:47

Ofiste durmaksızın kullanılan fotokopi kağıtlarının çeşitlerini, kullanım alanlarını ve yaptığımız performans/fiyat karşılaştırmasını sizler için derledik. Düşük ve yüksek gramajlı fotokopi kağıtlarının kullanımı sonucu karşılaşabileceğiniz farklara bir göz atın ve ofisinizde bilinçli bir tüketim başlatın!

Kategori:

Gelecek Turizmde ile sürdürülebilir turizmin geleceğini yazacak üç yeni proje belli oldu!

haberci kullanıcısının resmi
Submitted by haberci on Pzt, 10/26/2015 - 16:19

Seyahat ederken hepimiz gittiğimiz yörenin doğasını, kültürünü hissetmek, el emeklerinden satın almak, yerel lezzetlerini tatmak isteriz.

Eko turizm, kırsal turizm, kültür turizmi, gastronomi turizmi gibi farklı sürdürülebilir turizm çeşitleri ile hem biz farklı deneyimler yaşarız hem de yerel halkın ekonomisine katkıda bulunmuş oluruz. 

Kategori:

YGS Sınav Sonuçları / Puanları Açıklandı!

haberci kullanıcısının resmi
Submitted by haberci on Per, 04/28/2011 - 15:00

2011 YGS sınav sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarına şuradan ulaşabilirsiniz. Bu YGS ile ilgili taban puanlar nedir arkadaşlar bilen varsa paylaşabilir mi?

Ayrıca sonuçlarda yer alan LYS'ye girebilir ibaresi, barajı geçtiğinin göstergesidir sanırım.

Kategori:

Boğaziçi

haberci kullanıcısının resmi
Submitted by haberci on Paz, 06/13/2010 - 16:56

Avrupa ve Asya'yı ayıran Boğaz'da, Karadeniz'e doğru geleneksel ve unutulmaz bir deniz gezisi yapmadan İstanbul'un tadına varılamaz.

iki modern asma köprü ile birbirine bağlanan Avrupa ve Asya kıyıları büyük bir ihtişam ve doğal bir güzellik ile geçmiş ve günümüzün simgesi. Yalıların yanında modern oteller, taştan hisarların yanı başında rustik saraylar ve küçük balıkçı köylerinin nostaljisini taşıyan semtlerde şık yapılar...

Kategori:

Giovanni Dos Santos Resmen Galatasaray'da !

haberci kullanıcısının resmi
Submitted by haberci on Çar, 01/27/2010 - 14:18

Meksikalı futbolcu Giovanni Dos Santos, resmen Galatasaraylı oldu. Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre, oyuncu, sezon sonuna kadar Tottenham kulübünden kiralandı.

Bu transfer için hangi oyuncunun gönderileceği ise muamma. Nonda ya da Kewell'ın gönderilmesi gündemde. Benim tercihim tabiki Nonda'nın gitmesinden yana olur. Belki de hiç kimsenin beklemediği bir isim gider süpriz bir şekilde Leo Franco gibi? :)

Kategori:

Kadir Has Üniversitesi'nden Spor İletişimi Sertifika Programı

haberci kullanıcısının resmi
Submitted by haberci on Çar, 01/27/2010 - 13:33

Kadir Has Üniversitesi Spor Hukuku Araştırma ve Uygulama Merkezi,  iki yıldır devam ettirdiği Spor İletişimi Sertifika Programı'na,  2009-2010 akademik yılında da devam ediyor.

Sporun ve özellikle futbolun her geçen gün profesyonelleştiği günümüzde, spor endüstrisi ülkemizde de hızla büyümeye devam ediyor. Bu büyümeye paralel olarak özellikle spor iletişimi konusunda iyi yetişmiş spor yöneticisi ve donanımlı elemanlara her zaman olduğundan daha fazla ihtiyaç duyuluyor.

Kategori:

Çay Bardağıyla Çay İçilmesi Yasaklanıyor!

haberci kullanıcısının resmi
Submitted by haberci on Çar, 01/20/2010 - 11:03

Bu seferki haberimiz çay tiryakilerini üzecek. Bardak üreticileri konsorsiyumunun yaptığı açıklamaya göre; Çay bardağının çay tüketimini azalttığı, bu nedenle de çay bardağı boyutlarının büyüyeceği ve su bardağı kıvamına geleceği bildirildi.

Kategori:

Sayfalar

Subscribe to RSS - haberci günlüğü