You are here

Geçmis

acqua kullanıcısının resmi
Submitted by acqua on Paz, 05/31/2009 - 11:53

çokca onceden yazdıgım ve bılgısayarı temızlerken buldugum bır yazı..

donup arkama bakmaya bıle cesaretım yok
kacırdıklarımı,kayebttıklerımı ve hatta kazandıklarımı tekrar gormeye
sadece ve sadece ılerıye bakmak ıstesemde
arkamdakılerı ozlemekten kendımı alıkoyamasamda
asla gerı donmeyecekler
bulamayacaklar benı,kaybedecegım onları zamanla
hafızamdan sılınıcekler belkı teker teker
ama kalbım hep onlarla olacak
dınleyecegım sarkıları,resımlere bakıp
anımsamaya calıstıgımda sadece bı tebessum belırecek suratımda
gulecegım onlara veda ederken bu hayata

Etiket:

Kategori:

Yorumlar

Keşke insan geçirdiği günleri hatırlarken hep tebessüm edebilse. Benim nedense bundan 1 yıl öncesini bile hatırladığımda için çok kötü oluyor. Sanırım zamanın geçmesine tahammül edemiyorum...

zaman fazla acımasız, o kadar hızlı gecıyor kı ne oldgunu bıle anlamıyorum. ıyı gunlerın tadına varamadan,kotu gunleri unutamadan bıtıp gıdıyor. geriye sadece buruk bır gulumseme kalıyor.
can yucel demıski; ".....Zaman su gibi akıp giderken, herşey yaşanmış bir hayatımız olmalı. Herşeye rağmen hiç bıkmamalıyız birbirimizden. Mutlu da olsa, kötü de olsa, yaşadığımız günler bizim günlerimiz olmalı. Saçlara düşünce aklar ya da gidince aklar, çocukları güvence altına alıp gitmeli bu şehırden.
Kavgasız, her sabah gürültüyle uyanılmayan, sessiz bir yere gitmeliyiz. Geceleri balkonda denizi seyredip, sandalyelerimizde sallanmalıyız. Eve gelip, benden kahve istemelisin. Çocuklar gelmeli zıyaretimize, geçmışteki hareketli günlerimizi anımsamalıyız...
Öyle sevmelisin ki beni, bu yazdıklarım korkutmamalı seni. Tebessümler açtırmalı yüzünde. Bir gün bu hayatı bırakıp giderken, sadece mutluluk olmalı yüzümüzde, birbirimizi sevmenin gururu olmalı "herşeyde"."

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: Mevlana Hakkında Bilgiler