You are here

Güzel bir gün

S-Y kullanıcısının resmi
Submitted by S-Y on Çar, 06/23/2010 - 12:36

Arkadaşlar demin Kocaeli ’ de bi’ yağmur yağdı görmeniz lazım. En kral yaz günüydü diyebilirim. Şuanki görüntü muhteşem çünkü , bir yandan toprak kokusu , diğer yandan hafif ve serin esen rüzgar.

Sabah yağmurun sesiyle uyandım , aşırı derecede bir yağış vardı , yağıştan ziyade doluyo benzer bir hali vardı. Nerdeyse yarım saat civarında aralıksız yağdı , yarım saat yağması dahi yetti. Normalde sıcaktan kavrulurduk bu saatlerde ama bugün hava çok güzel. Yağmurdan sonra hava kırıldı. Şuan tahmin edemeyeceğiniz kadar güzel bir hava var. Üstelik muhteşem bir toprak kokusu yayılmış durumda etrafa. Umarım yarında böylesine güzel bir yağmur yağar.

Kışın bile bu kadar yağış yağdığını hatırlamıyorum. Zaten geçen kıştan hiçbirşey anlamadım ne doğru düzgün kar yağdı nede doğru düzgün yağmur. Okulda bir kar eğlencemiz vardı oda kar yağmaması nedeniyle hüsrana uğradı :) Eee küresel ısınmanın sonuçları bu olsa gerek , şimdiden böyleyse birkaç yıl sonrasını düşünemiyorum , mevsimlerde ciddi ölçüde değişiklikler oldu.

Kategori:

Bunu Görmüş müydün?: Hoşgeldin Ramazan