You are here

mp3

1 saat içinde 3 tuhaflık

Alfeos kullanıcısının resmi
Submitted by Alfeos on Salı, 12/09/2008 - 22:02

otobusteyim, okula gidiyorum, uthiş bi trafik var, , açılacak gibi de değil...1 saattr yoldayız, sanırım ''1 saat'' otobus için bi tuhaflıkların başlama limiti oldu.

mp3 le muzik dinleyen bi kadın, '' kışola bağlama,dostum dostum'' diye türküye başladı..verebilecek tepki bilmiyorum ben..bilen söylesin arkadaş:)

telefonla konusan bi adama bi bayan,''telefonla konusmanız yasak beyefendi'' dedi, adam ''nuri, benim konusmam ysakmış ,sen konuş ben dinliyorum'' dedi:D

Kategori:

Her 5nk profiline bir müzik çalar :)

Rocka Rolla kullanıcısının resmi
Submitted by Rocka Rolla on Salı, 10/28/2008 - 12:55

5NK üyelik kaydım sırasında "kendiniz hakkında" bölümüne bişeyler yazmıştım ve bu yazının beni yeterince tanıtmadığını düşünerek - hayatımda müziksiz yapamayan ben - kendimi yine müzikle ifade etmeye çalıştım ve 5NK profilime bir müzik çalar ekledim.Çokta güzel çalışıyor. Blues da beğenmiş. Bende bunun akabinde bu konuyu açmaya karar verdim.

Kategori:

Yalvaran iki şarkı

Rocka Rolla kullanıcısının resmi
Submitted by Rocka Rolla on Pzt, 10/06/2008 - 16:38

Sevdiğim "beggin'" diye inleyen iki şarkı paylaşmak istediğim; birisi çok önceleri es kaza bulduğum melez güzel ayo ya ait down on my knees(dizlerimin üstünde) parçası diğeri ise mikslenmiş haliyle yeniden kazandırılmış bir parça Frankie Valli'den Beggin iki parçada sevgiliye yakarış yalvarışlarla dolu ikisinde de aynı serzenişler mevcut ikisinide seviyorum.paylaşmak istedim. Dinlemek isterseniz:

Kategori:

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: Böyle Bir Jingle Bells Dinlediniz mi?
Subscribe to RSS - mp3