You are here

cem yılmaz

Cem Yılmaz Borusan Filarmoni Orkestrası'nı Yönetirse :)

cigara kullanıcısının resmi
Submitted by cigara on Per, 02/11/2010 - 10:05

Cem Yılmaz, geçtiğimiz gün Borusan Filarmoni Orkestrasında, Şef olarak yer aldı ! Cem Yılmaz'ın bulunduğu her ortamda kahkahanın olması da kaçınılmaz elbette. Klasik müzik ve komediyi sahnede harmanlayan Cem Yılmaz'ın yönettiği konserden bazı sahneler :

Cem Yılmaz - Yahşi Batı Ocak Ayında Sinemalarda

blues kullanıcısının resmi
Submitted by blues on Cum, 11/20/2009 - 16:19

Cem Yılmaz'ın yeni filmi Yahşi Batı Ocak 2010'da sinemalarda olacak. Film ile ilgili ilk fragman yayınlandı. Çekim gerçekten Western filmleri anımsatıyor ama fragmanda yer alan esprileri biraz zayıf buldum. İşte Cem Yılmaz ve Yahşi Batı:

Arog Gerçekten Kötü müydü?

blues kullanıcısının resmi
Submitted by blues on Pzt, 01/05/2009 - 12:19

Ne yaparsa olay olan bir adam Cem Yılmaz. Bu sefer de öyle oldu. Neredeyse bir kült komedi filmi olan Gora'nın ardından Arog'u çekti. Gişe rekorları kırdı. Ama bazıları bu film'e burun kıvırdı. Bana kalırsa espirilerini anlayabilenler için filmin her dakikasında gülünebilecek , en azından tebessüm ettirecek bir sahne vardı. "Futbol sahnesi çok uzundu" diyenler büyük ihtimalle ne orada geçen futbolcu isimlerini biliyorlardı ne de Rıdvan'ın "Gol olur" sözünün ne kadar ünlü olduğunu.

Kategori:

Arog 5 Aralık 'da Sinemalarda

sinemasever kullanıcısının resmi
Submitted by sinemasever on Per, 11/20/2008 - 17:04

Cem Yılmaz 'ın merakla beklenen ve Gora 'nın devamı niteliğindeki komedi film'i Arog , 5 Aralık 'da sinemasever'ler ile buluşacak.O zaman'a kadar aşağıdaki fragmanlar ile idare edebilirsiniz :)

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: Menemen Olayı :)
Subscribe to RSS - cem yılmaz