You are here

coplux günlüğü

Tehdit ! Da das, das, das, da das.... (Haberlerde olur ya, korkutucu bir ses)

coplux kullanıcısının resmi
Submitted by coplux on Salı, 03/18/2008 - 09:04

Geçen gün (dün) masumane bir yazı giriyorum bıloooma, bir baktım yönetim yanıma aktı. Tabii ben saygıda kusur etmedim. Önümü ilikledim, yerimi verdim oturdu vs vs.

Ve diyaloğumuz başladı...

-Ne sıklıkla giriyorsun 5'e.
-Her fırsatta yönetimim.
-Ne bu puanın zırt nokta 3.
-İş güç, sadece girip takip edebiliyorum, etkin olamıyorum.
-Bana bak, sen çok dikbaşlısın, yazılarında falan yönetim istifa diyorsun. Seni bannarım.
-!?!..

Kategori:

İsyanım var uleyn, le le leeyn, leyn...

coplux kullanıcısının resmi
Submitted by coplux on Pzt, 03/17/2008 - 21:21

Neden bilmiyorum ama bişeylere isyanım var ve bu yazıyı yazarken aklıma "Sagopa Kajmer - Al birde buradan yak" şarkısı geldi (açtım dinliyorum :D ). Heh bu yazıyı yazma nedenim geldi aklıma; her mesajımın sonuna yazdığım YÖNETİM İSTİFA sloganımı, daha fazla yorulmamak için imzama ekledim :) İsyanım var uleyni le le leeyn, leyn :) (efekt var orada dikkat edin)

Artık her yazımın altında olacak :)

Kategori:

İsyanlar dayım, hüzünler amcam

coplux kullanıcısının resmi
Submitted by coplux on Cum, 03/14/2008 - 03:53

Saat gecenin 4 ü olmuş, elalem uykuda biz format atıyoruz, olacak işmi bu be? Yeni nesil laptoplara "Vista yükleyip satalım" diye düşünen mühendisin taaaaa aklına tekerlek çarpsın. Bu arada gecenin bu saatinde nasıl bir başlık attım ama : ) mükemmel. İsyanlar dayım, hüzünler amcamgil :)

Durun, şimdi işim var, teknodergiden bir yazı okumalıyım :)

vayarkadaş.com :p

Kategori:

Yarışma Var !

coplux kullanıcısının resmi
Submitted by coplux on Çar, 03/12/2008 - 11:19

İçerik oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, kopi-pest :)

Evet arkadaşlar büyük gün geldi çattı :)

15 Mart - 15 Nisan arasında En çok oy alan yazının sahibine 250 kontör hediye edeceğiz.Hile hurda yok :) İlla saçmalayacaksınız diye bir durum da yok.Hatta düzgün bir yazı yazarsanız daha çok oylanma ihtimali bile var.Şimdiden yazılarınızı hazırlamaya başlayın. 250 kontör bu boru değil :)

Kategori:

Etiket:

5 sınırlarını aştı, sanalalemden yalan aleme geçti

coplux kullanıcısının resmi
Submitted by coplux on Çar, 03/12/2008 - 11:12

Geçen gün Gebze - Haydarpaşa banliyö treni ile Kadıköy'e gidiyoruz. Kapının orada, ayakta dikilmişiz konuşuyoruz, eskilerden, yenilerden. Vakit geçmiş biz Göztepe Tren İstasyonu'na gelmişiz. Şöyle bir etrafıma baktım bir de ne göreyim. Gebze yönüne gidecek olanların beklediği yakada duvarda koskoca harflerle, grafiti charsetle :) kodlanmış bir yazı.

5NK

5 sınırlarını aştı, sanalalemden yalan aleme geçti. Haberiniz olsun. He bu arada sonuna org uzantısını ekleyecek gönüllü aranıyor :) Başvurular bılyuya :)

Kategori:

Bu asker ne yapıyor?

coplux kullanıcısının resmi
Submitted by coplux on Per, 02/28/2008 - 16:57

Bir sitede görüp arşivlemiştim bu resimi. Küçük olduğu için gözlerim iyi seçemiyor bu askerin ne yaptığını? Anlayan, gören, bilen bir arkadaş varsa beni aydınlatsın :) Aklıma temel fıkrası, kamel fıkrası her bir türlü şey geliyor :) Devenin aklına acep ne geliyor :)

Aşağıdaki ateşli bebekde görülmeye değer :)

Kategori:

Kodlarken Gülümseyen Çalışanlar

coplux kullanıcısının resmi
Submitted by coplux on Per, 02/28/2008 - 16:45

Nasıl oluyor bilmiyorum (!) ama bazı insanlar kodlama yaparken ekrana gülücük saçıyorlar. Benim gibi kodlama delisi olsalar o yanlarına verip bende gülüp geçeceğim ama bu kodlayan kodırlar, bir an önce bitsede gitsek, üff canım sıkıldı, falan fatura mekan diye yakınan kişiler. Beni aydınlatın lütfen.

Bu arada; genelde bu kişilere kodlama için yardıma gittiğimde veya bir başka nedenle bu kişilerin kod pencerelerini kullanmam gerektiğinde "ctrl+space" tuş kombinasyonunu kullanamıyorum ;) Normalde çalışan kombinasyon onlarda çalışmaz oluyor.

Kategori:

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: Halk Plajlarındaki Sap Topluluklar
Subscribe to RSS - coplux günlüğü