You are here

Ömer Hoca 125 000 ytl kazandı

kouelif kullanıcısının resmi
Submitted by kouelif on Çar, 01/30/2008 - 13:41

Dün akşam var mısın yok musun adlı yarışma programında 2,5 aylık bekleyişinden sonra Ömer hoca yarışmaya hak kazandı. Oraya çıkan herkes yeni bir ev, araba yada iş hayali kurarken o lösemi hastası oğlunu tedavi ettirmek için yarıştı. Yarışmayı izlerken aslında sırf sağlıklı olduğumuz için ne kadar şanslı olduğumuzu anladım. İşteki problemler, aile sorunları sevgilimizle olan kavgalar yüzünden ne kadar çok problemimiz var diye düşünürken aslında sadece yaşamak için uğraşan insanlar var. Neyse yarışmaya dönersek Ömer Boran hamdi beyin yaptığı teklifi kabul etmeyerek kutusuna gitti ve tam 125 000 ytl kazandı. Bu parayla 1 yıl önce bir virüs yada kemoterapi nedeniyle yürüyemeyen oğlunu tedavi için yurt dışına götürecek. Oğluna geçmiş olsun diyorum.

Kategori:

Yorumlar

Valla bu yarışma herkesde bir hastalık halini aldı , internette oyunu var evdekiler artık onu oynuyorlar, heyecanlı heyecanlı.Ne diyeyim hayırlı olsun parada.

dediğin gibi heryerde oyananmaya başlandı.misal arkadaşım yanımda oynuyo şu an:)kim 500 milyar isterki gibi oldu buda artık.
Ayrıca lösemili kardeşimize acil şifalar diliyoruz.

Sayfalar