You are here

Ben geldim!

RüzgardanKadın kullanıcısının resmi
Submitted by RüzgardanKadın on Çar, 02/24/2010 - 16:21

Bende geldim! Günlük..   Nedendir,bilmem..  Bi'kaç gündür içimdekileri bi'yere dökme hevesi aldı beni.. Bi'yerlere yazasım geliiyoor. Ama beni tanıyan hiç kimse görmesin! istiyorum.. Nereye yazsam diye düşünürken burayı buldum işte..  Kimse bilmeden dökmek istiyorum kalbimin hikayelerini..

Ama dur! Müziksiz yazamam ben..  Kulağımda bi melodi olmalı.. Madem bundan sonra Benden bi'parçasın,bunu bilmelisin günlükk.. Sonradan yok ben bilmiyordum,yok ben görmedim! deme.. (:  Hemen açalım müziğimizi.. 

Imm.. Evet ne diyorduk?  Hayatı film tadında yaşıyorum be günlük..  Bütün hikayelerim film gibi..   Hani böyle şeyler anca filmlerde olur! dedirten cinsten..  Ama kesin anladım artık buna sebep benim!  Ben film haline getiriyorum.. Bu hoşuma gidiyor olmalı.. Öyle hale getiriyorum ki bu hikayeyi, bütün karakterler rollerini daha ben söylemeden biliyoorlar.  Ya da ben bu hikayeye uyum sağlayabilecek insanları hayatıma dahil ediyorum..  O halde seçimlerim harika!   Ben herşeyin bi'oyundan ibaret olduğunu düşünen bi insanım.. Evet,herşey basit bi'oyun..   Ve..Bu oyunda ben çok acı çekmeyi seviyorum!   Bu rol bana yakışııyor.  İlk acı'yı tattığım andan beri,ne o beni ne ben onu bırakamıyorum..  Tek sadık olabildiğim şey,bu belkide hayatta.. Ancak böyle kendimi bulabiliyoruuum. Bazen hiç hüznüm kalmasa bile,kendime yeni hüzün'ler yaratıyorum!  Ben belkide böyle mutlu oluyorumm..   Acı'lardan mutlu olabiliyorsam, ne yıkabilir ki beni!?.. 

Deliyim biraz.. (tamam gerçekten deliyim,ne var yani!)    Ama böyle seviyorum kendimi.. En çok bu hallerimi seviyorum..  Hani diyor ya şarkıda 'Beni aynı eskisi gibi deliii sanıyoooorlarr'   Benim deliliğim eskimeyecek hiç..  Hep deli kalıcam işte! 

Delileeer.
Bize 'deli' dedileeeer.
dedileeer dedileeeer.
Bizi delirrtileeeer.

Kategori:

Yorumlar

"diyorlar ki bazen gozlerinde,
deliler dolusmus bakiyor birer birer,
delilerden sen anlarsin, konus onlarla
nasil muhtacim buna"

İşte böyle. Şarkıda da dediği gibi delilerin halinden, özellikle de akıllı delilerin halinden biz anlarız, severiz kendilerini :) Hoşgeldin buraya ;)

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: HAYATIN ANLAMI