You are here

Ben

FlynObject kullanıcısının resmi
Submitted by FlynObject on Çar, 09/03/2008 - 01:53

Selam sevgili okuyucu.
Umarım iyi ve yeterince mutlusundur.Ben mutlu lmaya çalışan biri olarak gerçekten mutlu olan insanlara hep çok özenmişimdir.
Ben sana biraz kendimden bahsediyim.17 yaşında olmanın verdiği yeterince abuk bi yaşam tarzım var.Dershaneye gidiyorum.Malumunuz ÖSS kazanmak zor zanaat.Onun dışında lise öğrencisi klasik bi ergen sayılabilirim.Çok sinirliyimdir.Aslında melek gibiyimdir ama çok çabuk sinirlenirim.Bide moronca bi duygusallığım vardır ki bu duygusallık ayda 1 kez gözümde kocaman bi zona çıkmasına sebep oluyo.(Zona=Çıbanımsı bi şey)
Göz kapağımdaki acı nedeniyle uyuyamıyorum.Zaten o sebepten bu saatte burdayım ve bunları yazıyorum.Yoksa yarın kocaman dersim ve sabah erkenden kalkıp yapılacak birde sporum var.
Ha unutmadan sporda yapıyorum.Gğnde 15km koşu bi ton ağırlık 10km bisiklet,esneme hareketleri filan.Seviyorum ama stres atmaya yardımcı oluyo.
Hmm başka ne yazabilirim?
Ekrana bakmaktan gözlerimin ağrımaya başladığını hissediyorum.Anlatıcak o kadar çok şey varki anlattığımda 17 yıllık bi ömre bu kadar çok saçma şeyi nasıl sığdırmış diyebilirsiniz.
O zaman gidiyim ben.Bi sonraki yazıma kadar hoşçakalın...(:

Kategori:

Yorumlar

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: Acıya Gülmek