You are here

5nk günlüğü

5nk'dan Çekiliş ile Kitap Kazanmak İster misiniz?

5nk kullanıcısının resmi
Submitted by 5nk on Çar, 03/24/2010 - 16:20

5nk.org, yazarları için sık sık yaptığı kitap ödüllü yarışmalara bu sefer okurları da dahil ediyor. Hediye olarak ise Amin Maalouf'un Semerkant'ını seçtik. Kitap hakkında detaylı bilgiyi şuradan öğrenebilirsiniz.

Bu kitabı kazanabilmek için yapmanız gereken tek şey bu yazının altına yorum yapmak.

Kategori:

Aralık Ayı Yazı Yarışmasının Galibi : Chiculata

5nk kullanıcısının resmi
Submitted by 5nk on Paz, 01/04/2009 - 20:56

Aralık ayı boyunca yazılan yazıların içinden en çok okunanına ödül vereceğimiz yarışmanın sonuçları belli oldu ve ödülü İETT Günlerinden Birinde yazısı ile Chiculata kazandı. Anketimizin sonuçlarına göre belirlenen Kitap ödülünü kendisine bu hafta içerisinde ulaştıracağız. Tüm 5nk ailesine yazıları için teşekkürler. Unutmayın , ne kadar çok yazarsanız o kadar kazanma ihtimaliniz artar. Ocak ayındaki şanslı kişi siz olabilirsiniz ;)

Kategori:

Ramazan Bayramınız Şimdiden Kutlu Olsun

5nk kullanıcısının resmi
Submitted by 5nk on Cum, 09/26/2008 - 09:12

Tüm 5nk.Org ahalisinin ramazan bayramı kutlu olsun.Bayram tatilinde moderasyon işleri biraz yavaş ilerleyebilir ve yazılarınız geç onaylanabilir , şimdiden haber verelim dedik.
Bayram sonrası yen, yarışmalarla,yeni ödüllerle bomba gibi bir 5nk tekrar sizlerle olacak.

Kendinize iyi bakın , hayatınızdan yazılarınızı ve 5nk'yı eksik etmeyin.Unutmayın ; söz uçar , yazı kalır !

Kategori:

SinemaSever ve KitapSever Aramıza Katıldı

5nk kullanıcısının resmi
Submitted by 5nk on Pzt, 08/18/2008 - 23:20

Sinemasever ve Kitapsever nick'li iki konulu üye aramıza katıldı(Konulu üye,yeni bir kavram olsa gerek :)).Bundan sonra beğendikleri kitap ve film'ler ile ilgili yazıları sizlerle paylaşacaklar.Siz de bu konular hakkında yazılar yazarak diğer üyelere okuyacakları kitaplar ya da izleyecekleri filmler hakkında tavsiyelerde bulunabilirsiniz.Özgürce Saçmalama Platformu sizlerin sayesinde gelişmeye devam ediyor...

Kategori:

Tatile Nerelere Gidilir ?

5nk kullanıcısının resmi
Submitted by 5nk on Per, 08/07/2008 - 19:45

Daha önce pekçok yazımda bu sene tatile gidemediğimden yakınmıştım.Malum , bu sene bana izin yok :sad Ama birgün birisi gelip de "Seni istediğin yere tatile götüreceğiz nerelere gitmek istersin?" dese , aklıma yatan ve görmek istediğim yurtiçi ve yurtdışı bazı yerler var tabiki.Eminim şimdi size gösterince sizin de canınız çekecek :) Önce yurt içinden başlayalım :

Kategori:

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: İsyanlar dayım, hüzünler amcam
Subscribe to RSS - 5nk günlüğü