You are here

24 Saat

kanshave kullanıcısının resmi
Submitted by kanshave on Pzt, 02/07/2011 - 15:07

24 Saat çalışıyor beynim. En azından uyurken diyorum ki sende dinlen. Ama olmuyor.

Hayatımın önceki kısmında ve o gece izlediğim filmlerden harmanlayıp ortaya mükemmel film rüyaları koyuyor sonra oturup izliyorum. Bir değil üç değil 5 tane görüyorum. Bilinç altım galiba merdiven altı kaçak atölyeler gibi. İzinsiz, durmak bilmeksizin çalışıyor. Ve Uyandığımda tüm yorgunluğumla kahvaltı yapmaya gidiyorum. Çayımı son rüyamın içinde içiyorum. Anneme ikinci rüyamdan eline sağlık diyerek çıkıyorum. Ve 3cü rüyamda okula doğru gidiyorum. Vel hasılı rüyalarımın etkisinden çıkmam akşamı buluyor. Bu döngü böyle gidiyor. Saat 8 gibi "Band of Horses- The Funural" adlı şarkıyı dinliyorum kendime tamamen geliyorum. Biraz düşünmeye koyuluyorum. Hani her şeyi yapabileceğimizi sanar sonrada oturur hiç birşey yapmayız ya. İşten ben onlardanım. Kendime inancım olsada oturup o hayal ettiğim , yapacağımı düşündüğüm şeyleri yapamıyorum. Geçen gün Kral çıplak ta Yaşar'ın söylediği gibi. Ben inanılmaz tembel bir adamım. Bir işe başlamam 15-20 dakkamı alır. Dikkatimin dağılıp işi bırakmam ise 10 saniyemi. Dikkat dağılması hastalığım inanılmaz derecede ileriye seviyede. Kronik hastalıklar için kullanılan tabirler gibi söylenirse galiba 4cü seviyedeyim. Dikkat bozukluğu hastalığı olan herkese acil şifalar dilemekle birlikte okuduğunuz için teşekkürler diyorum :) 

Kategori:

Yorumlar

Kesinlikle dikkat dağılması konusunda ben de aynı durumdan müzdaribim. Bunu atlatmak için farklı teknikler deniyorum ama daha net bir sonuca varamadım :)

Sanıyorum ki bu hastalıkta kimse net bir sonuca varamadı. Google'a yazıp çarelerine baktım ama yapamıyorum. Tek şey üzerine gitmekmiş. Ama hep o benim üzerime geliyor :)

Chocolate kullanıcısının resmi

Benimde tam aksine dikkatim çoğu zaman dağılmıyor. Herhangi bir işle uğraşırken diğer şeyleri duymuyo gibiyim sanki. Biri seslendiğinde bir kerede duymam, duysam bile o an beni işimden alı koymaz aynı tempoda devam ederim.

Sayfalar