You are here

2012 Filmi Nasıldı?

sinemasever kullanıcısının resmi
Submitted by sinemasever on Paz, 11/15/2009 - 12:54

Uzun bir süredir 5nk'ya yazamıyordum. 2012 filmi münasebetiyle bu araya son vereyim dedim. Geçtiğimiz Cuma günü (13 Kasım), yani 2012'nin vizyona girdiği gün filmi AFM sinemalarında izledim. Film hakkında fikri olmayanlar daha önceden burada verilen fragmanı şuradan izleyebilirler.

Film görsel efektler olarak çok iyiydi. Bir kaç abartı sahne dışında, hepsi insanda gerçekmiş hissini yaratabiliyordu. Binaların yıkılışı, tsunamiler, yanardağ patlamaları vs. hepsi iyiydi.

Filmin konusu ile ilgili daha önceden yaptığım araştırmalardan dolayı ben filmden gerçekten keyif aldım, ancak, filmde süpriz sahnelerin yok denecek kadar az olması bazı kişiler tarafından beğenilmemesine yol açıyor. Ancak 2012 teorileri ile ilgili aklında soru işareti olan kişilerin filmden etkilenmemesi mümkün değil.

Genel hatları ile, özellikle sinemada izlenmesi gereken (evde dvd ile pek keyifli olacak bir film değil) güzel bir film olduğunu düşünüyorum 2012'nin.

Yorumlar

Misafir kullanıcısının resmi

Bende begendim işçilik güzel kuzey kutbuna taşınmaya karar verdim:) O büyük gemide yaşanan heyacan güzeldi bencede sinemada izlenmesi gereken bir film yada ses düzeni güzel bir ev sinema sisteminde isleyin.

Misafir kullanıcısının resmi

filmi merak ediyordum, seyrettim. izlenmeye deymeyecek kadar kötü bir film. ille de merak edip izleyenler varsa kurtuluş günü tadında bir film olduğunu söyleyebilirim. film kıyametin kopması olarak tanıtıldı. fakat hiç öyle bir kıyamet kopması beklemeyin. bana daha çok titanikten kaçma sahnelerini yaşattı. efektler güzeldi. ama kurgu mantık senaryo... içi boş bir film efekti çok bir film

Sayfalar