You are here

Ölçüyü Almak ve Geleceğini Çizmeye Başlamak.

adige kullanıcısının resmi
Submitted by adige on Çar, 07/30/2008 - 21:35

Hayat sınavya hani baştan başa.
Sadece bir tanesi bana çok yaklaştı şimdi...Güzel Sanatlar

Özel Yetenek Sınavlarına çok çok az bi zaman kaldı !

Alıcaz kalemi kağıdı, oturup çizicez.Çizdiğimiz sıradan bi desen yada tasarım olmayacak elbette.O kağıtta geleceğimizi şekillendiricez.Hal böyle olunca yani işin içine hayat-memat girince :D doğal olarak insan biraz kasıyo kendini.Şaka değil bu.
Kağıttan dışarı taşan modelin ayağı, tasarımda var olmayan konu bütünlüğü, objelerde ki bozukluk, sınav süresinin yetip yetmiyeceği endişesi...Vay anam vay :) Korku filmi gibi.İşte bu hataları en asgariye indirmek mümkünse ortadan kaldırmak işimize bi hayli yarayacak.
Kurstaki arkadaşlarıma koca bir yıl zulmettim, günahımda büyük.
Yok efendim çizdiğim şeyleri beğenmemem
Tasarımlarımı sevmemem, arkadaşlarımı baya bi sinir etti.Ama n'apim beğenmiycez ki daha iyisini çizmek için olaya odaklanacaz.tabi ben yemeğe gidiyorum diye çıkıp 4 saat sonra gelmelerimi bi kenara bırakınca :gozler .

Neyse artık ben kazanırsam affederler onlar beni.Ama şaka bi yana..Ne halt edicez, onuda çok merak ediyorum.Hayır kendime güveniyorumda, millete güvenemiyorum abi. :melek

Kategori:

Yorumlar

Desenin sağlamsa gerisini kafana takma , 45 dakikada çıkarsın işin içinden.Çizeceğin karakteri karalamaya başlamadan önce kafanda algoritmasını kur ondan sonra kağıda dök , bir nevi programcılık gibi yaklaş olaya , bu şekilde diğer rakiplerinin de önüne geçersin kanaatindeyim ;)

biliyodum abi..biliyodum..akış diyagramı kurmanın hayatın her alanında karşımıza çıkacağını ve işe yarayacağını biliyodum. :D
Hasan hoca biliyo abi olayı.

artık kursta bizi bunalttığın gibi sıra şimdi burayamı geldi :) şaka bir yana tabiki seni kadar olmasada hepimiz birbirimize yakınıyoruz..beğenmiyoruz..olmuyo diyoruz..pes ediyoruz bazen ama bir noktada ben iyiyim diyoruz..öyle olmasa bırakırdık çoktan bu işi..yada bunu gerçekten istemesek son 1 ay gelirdik (sertifikamızı alırdık :D )bişey var yazındada bahsettiğin gibi hatalarını sende biliyorsun..yemeğe deyip 4-5 saat gelmemek..ne yemek ama..artık yemeği bırakmalı kursa koşa koşa gelmelisin sebebi var.. :p
insan isterse herşeyi yapar ve biz istersek yaparız ki istiyoruz...kendine güvenin varsa milleti pek takmamalısın..iyi olana kimse kötü demez...ankaraya ziyarete geliriz ;)

umarım olur kanka... bi bakmışın burdasın...
tabi burda sınava girersen.....
ama o kadar hafife alma olayı.. hayat dediğn şey kağıda sığmaz...
sığdırabilecek biri varsa çıksın karşıma benim hayatımıda sığdırıversin....
bende bakar bakar gülerim artık :)

Sayfalar

Bunu Görmüş müydün?: Türkiye Sularındaki Zehirli Balıklar